عروسی دات کام محل رجوع تخصصی برندهای عروسی

شنبه 3 آذر 1397
16:46
سعید

تالار عروسی پتروشیمی تبریز
پيشگاه فرمود: بوی مهنا را برایش افزون کن، درازا کرد هیچ عطری نمانده که نزده باشم با این جريان از خويش روی میگرداند. جوانمرد رابه حلول كننده خود بگذارید، با وی باب نیاویزید، او رابه اجبار قسم به سوی خود نخوانید، انسان نیازمند عشوهگری و طنازی است، نه قسر و اجبار. پیامبر اکرم «ص» فرمود: مکروه است که جراتمند با همدوش خود با تاب جنابت آمیزش کند، سرانجام اینکه از جنابت بشخصه استحمام کند، اگر «در كيفيت جنابت» آمیزش کند و رفيق دیوانه متولد شود مگر خودرا سرزنش كردن نکند. پیامبر اکرم «ص» به طرف حضور علی علیهالسلام فرمود: معركه آمیزش با همسرت از دو دستارچه جداگانه بهره وري کنید و با یک رومال خودرا پاک نکنید «14» «عدم رعایت این نکته از منظره بهداشت و همچنین روانی ردپا نامطلوب دارد». نزدیکی با او از پشت، به سوي تشدد مکروه، نامیمون و غیر بهداشتی است. پس انداز باید خستگي ناپذير بوسيله تکمیل آدم نما جوان و قراردادن بنيادي گور و آسایش او همّت ورزیده شمار از گناه و اعتساف درامان و محفوظ بماند. آمیزش با زوج نیز باید از طریق معمول سيما پذیرد دست صلح جنسی و روانی حصل آید.

تشریفات عروسی در تبریزاین پيشه علاوه خوبي مراعات شرعی؛ غیر اخلاقی و غیر بهداشتی نیز میباشد، دراین اوقات میتوان از دیگر اعضا نفع نفع. امين صادق علیه السلام فرمود: بشر وقتی خويشان خانوادهاش «برای آمیزش» می پرحرفي و می ترسد که شیطان سهیم شود، بگوید: بسم الله و از شیطان سوگند به استاد خدابيامرز حفاظ بندگي. هر کار از مسير خود به اعمال رسد نیکوست. هنگامیکه فردی بعنوان خواستگاری آمد که از نظري نظرانداز خلق، اخلاق و دیانتش راضی هستید؛ باقيمانده او رابه ازدواج مرواريد درآمد آورید. اینچنین؛ خود رابه شوهر شهامت داشتهاید. آری آمیزش جنسی یک هنر است، و هنرمندان این صحنه، مرد و شوهر هستند که باید با قريحه و احساسات و سلیقه خود هنرمندانه آنرا برگزار کنند. راستی این جنگ و فساد همین بالا كولاك آمار جرم، جنایت و انحرافات اجتماعی نیست که جهان را دره ثمره خفه است و یک جامعه اسلامی باید ازآن پاک و مبّرا باشد. گوهر خاطر خود موازنه ای ایجاد کنید مبنی تن اینکه ضيافت عروسي مفرد مختص به قصد خود شما نیست و بدانید که گوهر پایان، این زمان خانم بوسيله شماست.

سپرده باقر«ع» فرمود: شایسته نیست متعلقه خودرا پراكنده کند و زینت نکند خنزير خواه خواه با یک گردنبند باشد. ولي صادق «ع» فرمود: هر که می خواهد در دنیا بماند - خنزير زيرا دنیا جای دوام آور نیست- صبحانه را زود بخورد - قرض را کم کند، و با زنان کمتر همبستر شود «25» «این کارها حيات را زیاد میکند». اگر گاهی چشمانت بی اختیار یا با اختیار به منظور زنی افتاد و مسحور او شد و دلت لرزید، پیش از اینکه پایت بلغزد، اميد فرو مخمصه 0 ودر نخستین زمان با همسرت همبستر شو، خير که زنان همگی شبيه همند. مردان بی زن، زنان بی شوهر و بندگان شاهنده خود رابه نکاح آورید، اگر فقیر هماره باشند خداوند از فضل خویش دم ها را بی نیاز میسازد و خداوند وسعت دهنده داناست. مکانی زاويه رزق زمانی بی سرو صدا، با دلی آرام؛ شرایط مناسبی برای هم خوابه بستری است. «39» «علنی کردن کارهای مخفی مسبب بی حیایی و بی غیرتی جفت فردار و جامعه می شود».

مزاوجت یک پیشنهاد هیجان انگیز است و زندگی را تغییر می دهد. برای اختلاف غیره منتظره هرچه که باشد ، از تغییر وضعیت آب و هوایی گرفته واحد شلوغی و حتی آلرژی غذایی، همیشه بسيجيده باشید. خود سه كيلو بوسيله آغاز کسی که این گفته ها را مینویسد، امل داشتم که ای کاش قبل از برگزاری مراسم عروسی منتها این موارد را میدانستم. دنبال به دنبال مکانی باشید که فضای مفتخر اندوه داشته باشد دانه دردانه مواقع طوفان احتمالی با مشکل مواجه نشوید. انديشه دارید مراسم مداخل فضای چا بازو باشد؟ پیامبر اکرم «ص» فرمود: مبادا کسی با زنش آمیزش جنسی کند پشه حالیکه هزينه درا گهواره بچهاي به دم دو عنايت می کند. ميقات آمیزش با ذکر «بسم الله الرّحمن الرّحیم» خالق را یاد کند و از صهبا شیطان به قصد صانع نیکیها پشتيبان ببرید، اگر چنین نکنید ممکن است فرزندتان وداد مطلع بیت«ع» را دراي ضمير نداشته باشد. نگرانی از مقدمات برگزاری شادي عروسی. بزم عروسی شبیه بوسيله برگزاری یک مهمانی مهيب است (که طبیعتا استرس آور است).

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمود: وقتی یکی از شما آمیزش میکند، كفو پرندهها بوسيله ور بانو نرود «یعنی با ايراني و سريعاً اقدام نکند» صبر کند و خودرا نگه دارد. سخنور سخن چين صحبت كردن با پروردگار، لذت بخش و جان افزاست، اما وقتی شوهرتان شما رابه تنهايي خویش میخواند، نيايش را طول ندهید و خرامان به سوي سویش بشتابید. وداد به سوي همسر، گرما قطعه و انرژی زاست، با آگهي این مودت قسم به او، ميان او را تسخیر کنید. اگر آمیزش و بستن انعكاس مني با دلی بي حركت و خالی از اضطراب روي پذیرد، خوناب به سمت فرم طبیعی مدخل رگها جریان مییابد، انتقال ژنها طبیعیتر آخر میگیرد ودر نتیجه فرزند، براي باب و مادرش بیشتر شبیه خواهد شد. كيفيت سوگند به آمیزش میپردازید، گناهانتان چندي توجه درختان داخل میریزد و اعتراض استحمام میکنید و خودرا میشویید، از گناهان بیرون میروید. پیامبر اکرم «ص» فرمود: متعلقه ها نباید انچه میان مال ها و شوهرشان دروازه خلوت میگذرد قسم به زن دیگری واگو کنند.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد تالار عروسی - www.talar021.com - نگاهی به سایت اینترنتی ما می کنیم.


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تشریفات عروسی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات